NÁŠ KONCEPT JE VAŠE ŠTĚSTÍ

KOMUNITNÍ ŽIVOT

Koncept projektu a náš hlavní cíl jste Vy. Respektive Váš šťastný život za jízdárnou. Chceme společně s Vámi vytvořit domov, kam se budete těšit nejen z práce, ale klidně i z dovolené. Místo, kde rádi zůstanete na víkend, protože se sousedem pořádáte turnaj v nohejbale a večer společně grilujete.

Filozofie návrhu

Ambicí projektu je vytvoření kvalitní městské zástavby v zeleni. V blízkém kontaktu s přírodou, pěší zónou, náměstíčkem a kavárnou ve svém středu. Nabídnout Vám plochy pro rekreaci, sport i sousedskou interakci a odsunout zátěž v podobě automobilové dopravy na samotný okraj území, případně do podzemí. Vyvýšené polosoukromé a soukromé zahrady jsou funkčním a estetickým prvkem, kterým zároveň nenásilně definují veřejný prostor.

Praktické uspořádání

Logický požadavek, který ale zdaleka nebývá samozřejmostí. Za Jízdárnou je ale svět ještě v pořádku, u rýsovacího prkna se sešel nejen vytříbený vkus, velký cit pro detail, ale i notná dávka selského rozumu. Díky velkoformátovým oknům na Vás budou čekat maximálně prosvětlené interiéry. Propojení s exteriérem docílíme pomocí předzahrádek, lodžií nebo velkých teras. Každý byt nabídne dostatek úložných prostor a sklepní kóji k tomu.

dětství plné zážitků

Není to jen velké multisportovní hřiště, prolézačky, skluzavka a pískoviště. Je to o celém konceptu. Bydlení ve městě, ale bez aut, se spoustou kamarádů, ale dostatkem soukromí, obklopeni zelení a přitom kousek od centra města.

Dopřejte svým potomkům prožít dětství, které bude bezpečné a zároveň bohaté na zážitky. Budou z toho čerpat celý svůj život.

benefity pro velké

Odpočinkové i aktivní venkovní zóně věnujeme prostor skoro 4.000 m2.

  • Multisportovní hřiště a klidová zóna.
  • Vlastní kavárna/bistro/pekárna se zahrádkou.
  • Nová autobusová zastávka přímo v areálu Za Jízdárnou.